Pharmaton Faydaları


Pharmaton’un Faydaları

Pharmaton, günlük yaşamın temposunda yorgun düşen ve beden anlamında kendini zayıf hissedenler için hazırlanmış bir bitkisel vitamin takviyesidir. Bedensel anlamda zayıf olanlar günlük işler ve yoğun temponun içinde daha sık hastalanırlar. Bazı insanların da genetik olarak bağışıkları hastalıklara yakalanma konusunda daha zayıftır.

Bu durumlarda insanlarda bedensel zayıflığa, motivasyon kaybına ve sosyal yaşamda sıkıntı çekmelerine sebep olmaktadır. Bu sebeplerden ötürü uzmanlar Ginseng G115 içeren tek multivitamin olan Pharmaton’u önermektedir.

Pharmaton’un içeriği nedir?

Pharmaton insan vücudunun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri barındırmaktadır. A, B, C, D ve E vitaminlerinin yanında biotin, çinko, manganez ve lesitin gibi insan vücudu için olmazsa olmaz maddeleri barındırmaktadır. Pharmaton insan bünyesinde çok hızlı tepki gösteren bir takviyedir. Her şişede 30 ila 60 kapsül bulunmaktadır. Ayrıca efervesan tiplerinde de 20 kapsül bulunmaktadır.

Pharmaton kesinlikle tek başına kilo aldırmaz. Zaten içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller insan vücuduna kilo aldırmaz. Kan dolaşımını hızlandırdığından kilo yakına da katkı sağlamaktadır.

Pharmaton’un Faydaları

 • Vücutta eksik kalan vitamin ve minerallere takviye sağlar.
 • Bünyesindeki Ginseng sayesinde hücrelerin oksijen kullanımını artırır.
 • Kan dolaşımını hızlandırmakla birlikte stresi atmaya da yardımcıdır.
 • Vücuda enerji verir ve performansı yükseltir.
 • Dikkat sorunu yaşanlar için tavsiye edilir ki dikkat toplamaya yardımcıdır.
 • Unutkanlık yaşayanlar için hafızayı kuvvetlendirici etkiye sahiptir.
 • Sabahları daha dinç ve uyku alınmış bir şekilde kalmanızı sağlar.
 •   Vücutta direnci artırır, hastalıklara karşı daha sağlıklı bir bünye sunar.
 • Uykusuz kalındığı vakit kişinin daha dirençli ve normal aktivitelerini yapacak dinçliği destekleyecek etkiye sahiptir.
 • Kişinin fiziksel aktivitelerinde daha güçlü olmasını sağlayacağı için bireyler daha mutlu ve daha sosyal olurlar. Bu sayede kişiler daha özgüvenli olurlar.
 • Dopamin seviyesini yükselttiği için öğrencilerin okullarında daha başarılı, çalışanların ise daha stressiz ve üretken bir çalışma saati geçirmelerine katkı sağlar.

Pharmaton kullanımında dikkat edilecek hususlar

12 yaşından daha büyükler için tavsiye edilmektedir. Eğer 12 yaşından daha küçük yaştakiler kullanacak ise mutlaka doktor tavsiyesine başvurulmalıdır.  Bir kapsülden veya bir adet efervesan tabletten fazlası tavsiye edilmemektedir, alınacak bir kapsülün kahvaltıdan sonra alınması tavsiye edilmektedir. Kapsülü bir bardak suyla almanız sindirim için daha faydalıdır, eğer yutma sıkıntısı çekerseniz kapsülü kesip içeriğini kaşıkla yutabilirsiniz.

Pharmaton tabletler şeker içermezler bu sayede diyabetli hastalarda rahatlıkla kullanabilirler. Pharmaton’un etkisini daha iyi gösterebilmesi için mutlaka devamlı kullanılması gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın